Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Wtorki dla nauczycieli: Atrakcyjne lekcje – o przyrodzie nowocześniej

Wtorki dla nauczycieli: Atrakcyjne lekcje – o przyrodzie nowocześniej

Energetyczne Centrum Nauki KPT zaprasza nauczycieli przedmiotów przyrodniczych do udziału w kolejnych warsztatach „O przyrodzie nowocześniej”.


Celem warsztatów jest promowanie nowoczesnych metod pracy z dziećmi i młodzieżą, jak również prezentacja interaktywnej przestrzeni umożliwiającej edukację poprzez zabawę, rozwijanie naukowych zainteresowań oraz zapoznanie z innowacyjnymi sposobami nauki przedmiotów przyrodniczych.

Uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić Energetyczne Centrum Nauki. Na zajęciach warsztatowych w laboratorium „Generator mocy” opowiemy o tym jak korzystając z nowoczesnych technologii uczyć przyrody… inaczej.

Spotkanie organizujemy wspólnie z Samorządowym Ośrodkiem Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w warsztatach do 11 grudnia 2017 r. w sekretariacie SODMiDN w Kielcach tel. 41 36 76 726.