Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Kobiety z energią: Zimowe SOS

Kobiety z energią: Zimowe SOS

Z dala od zgiełku przedświątecznych przygotowań, w piątkowy wieczór, razem z koleżankami, w kameralnej przestrzeni Energetycznego Centrum Nauki KPT… 8 grudnia 2017 r. zapraszamy na spotkanie z cyklu „Kobiety z energią”.


Minusowe temperatury, wiatr, śnieg, mróz. Zimą nasza cera jest szczególnie narażona na niekorzystne warunki atmosferyczne. Staje się nadmiernie wysuszona oraz traci wodę. Jak pielęgnować cerę w okresie zimowym, a w szczególności te partie, które są bezpośrednio wystawione na czynniki zewnętrzne? Podczas grudniowego spotkania o tym, jak w prosty sposób zadbać o skórę dłoni i twarzy szczególnie w okresie, gdy termometry odnotowują niską temperaturę opowie Dorota Łatasiewicz, indywidualny doradca do spraw pielęgnacji cery i wizażu, instruktor jogi, bodybalance i bodypump. Na jednej z chętnych pań wykona zabieg „Satynowe dłonie” oraz „Satynowe usta”.

Wieczór będzie poświęcony nie tylko pielęgnacji zewnętrznej. Tego dnia zadbamy również o naszą równowagę wewnętrzną podczas krótkich zajęć jogi. Jak wiadomo, grudzień to czas intensywnych przygotowań do Świąt, zakupowe szaleństwo i ciągły pośpiech, dlatego aby nieco zwolnić tempa, wyciszyć się i zrelaksować nasza prelegent Dorota Łatasiewicz poprowadzi pół godzinną sesję jogi zakończoną relaksacją. Tym razem szpilki zostawiamy w domu i prosimy, aby Panie przywdziały wygodny ubiór, najlepiej sportowy, a także zabrały ze sobą maty, koce lub ręczniki.

Oczywiście wieczór nie może obyć się bez eksperymentowania w laboratorium pod okiem specjalistów z firmy Chemlab i własnoręcznie wykonanych kosmetyków. Podczas grudniowego spotkania uczestniczki wykonają regeneracyjne, ochronne, nawilżające czy też do bardzo suchej lub wrażliwej skóry kremy do rąk. Kremy zawierać będą między innymi takie składniki, jak masło Shea, olejek różany, allantoin, gliceryna i olejek kokosowy. Panie będą mogły również dobrać kompozycje zapachowe. Wykonane przez siebie kosmetyki zabiorą ze sobą do domów.


Wydarzenie odbędzie się 8 grudnia 2017 roku o godz. 18:00. Bilety w cenie 20 zł można kupić przez stronę bilety.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum. Liczba miejsc ograniczona.