Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Kobiety z energią: Jesień (od)nowa

Kobiety z energią: Jesień (od)nowa

Jesień zadomowiła się na dobre. Po okresie letnim, a przed zimą warto zadbać o regenerację skóry. Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie „Kobiety z energią”, które tym razem poświęcimy oczyszczaniu twarzy i jesiennej odnowie.


Każda z pań bardzo dobrze wie, jak istotna jest pielęgnacja twarzy. Jej oczyszczanie jest jednym z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych. Pomaga chronić przed rozwojem różnego rodzaju bakterii oraz infekcji, utrzymuje równowagę mikrobiologiczną, zapewnia właściwe nawilżenie, a także hamuje proces starzenia. Podczas najbliższego spotkania Anna Władyszewska, dyplomowana kosmetyczka oraz właścicielka gabinetu kosmetycznego, opowie o tym jak właściwie oczyszczać skórę twarzy, jakie składniki są pomocne w jej regeneracji, a także jakie zabiegi są przydatne w procesie jej odnawiania. Na uczestniczki czekają miłe niespodzianki oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, w tym karty upominkowe na zabiegi pielęgnacyjne w Gabinecie Kosmetycznym Anna Władyszewska.

Niezmiennie w laboratorium Energetycznego Centrum Nauki KPT panie zamienią się w prawdziwych naukowców, chemików, aby tym razem wykonać maseczki do twarzy, które będą mogły zabrać ze sobą do domów. Bazą do produktów będzie glinka biała porcelanowa, która znana jest z właściwości wygładzających, poprawiających koloryt skóry oraz łagodzących podrażnienia. Wszystko odbędzie się pod okiem właściciela firmy Chemlab – Grzegorza Sychowskiego. Dodatkowo uczestniczki poddadzą się badaniu skóry profesjonalnym urządzeniem Courage-Khazaka i wykonają badanie twarzy sprzętem Multi Skin Test Center® MC 1000, dzięki czemu będą mogły dobrać odpowiednie składniki maseczki do swojego typu cery.


Wydarzenie odbędzie się 20 października 2017 roku o godz. 18:00. Bilety w cenie 20 zł można kupić przez stronę bilety.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum. Liczba miejsc ograniczona.

ecn_kpt_strona

 

Chemlab_logo-claim

 

11e aw