Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Energetyczne Centrum Nauki KPT włączyło się w „Studniówkę” Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości

Energetyczne Centrum Nauki KPT włączyło się w „Studniówkę” Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości

12 września we wszystkich miastach wojewódzkich odbędzie się wydarzenie, które ma na celu przypomnienie, że za 100 dni odbędzie się finał akcji.


W tym roku przypada XVII Finał Szlachetnej Paczki oraz XV edycja Akademii Przyszłości. Wtorkowy happening będzie okazją, aby zwrócić uwagę na to, że wolontariusze rozpoczęli już odwiedzanie rodzin oraz w dalszym ciągu zapraszają do wolontariatu jako Super W i pomocy najbardziej potrzebującym. Tegoroczna „Studniówka” będzie skupiać się wokół pomników powstańców oraz bohaterów narodowych.

W Kielcach rozpoczyna się o godz. 17.00 pod pomnikiem Henryka Sienkiewicza i kierowana jest do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W programie m.in. koncert, warsztaty artystyczne dla dzieci, animacje. Podczas wydarzenia nie zabraknie również dobrej energii od #drużynymocy ECN, która zaprosi uczestników do eksperymentowania i tworzenia ogromnych baniek mydlanych, które puścimy wprost do nieba.