Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Podróże z energią: Arkadia na Filipinach, czyli jak realizować swoje marzenia

Podróże z energią: Arkadia na Filipinach, czyli jak realizować swoje marzenia

Już w najbliższy piątek 7 lipca o godz. 18:00 w Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego odbędzie się egzotyczne spotkanie podróżnicze pn. Arkadia na Filipinach.


Wieczory dla dorosłych w przestrzeni centrum nauki mają niesamowity wymiar. Niezwykle klimatyczne spotkania w kameralnym gronie, rozmowy przy lampce wina. Do tego wspaniałe opowieści, przygody wyjęte jak z najciekawszych książek, wspomnienia i marzenia o dalekich podróżach. Dzięki zapraszanym gościom i niesamowitemu klimatowi centrum można na chwilę zapomnieć o codziennej pogoni i problemach.


Podczas najbliższego spotkania nasi goście Tomasz Kosiński i Joanna Klich opowiedzą o ich pomyśle na życie na Filipinach obrazując to barwnymi zdjęciami i filmami. Podzielą się również informacjami na temat ich niesamowitego projektu – polskiej wioski na Filipinach. W sierpniu znów wracają do Azji, tym razem na dłużej, więc jest to okazja, by poznać ich osobiście i porozmawiać o tym jak realizować swoje marzenia.


Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc pod nr 41 278 72 50. Liczba miejsc ograniczona.