Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > ECN w Boże Ciało i przedłużony weekend

ECN w Boże Ciało i przedłużony weekend

Informujemy, że  w czwartek 15 czerwca (Boże Ciało) Energetyczne Centrum Nauki KPT będzie nieczynne. Serdecznie zapraszamy do eksperymentowania w tym dniu w plenerze, w Energetycznym Ogrodzie.


W naszej zielonej enklawie spragnieni ćwiczeń i wyzwań ruchowych znajdą stanowiska siłowe, m.in. rowerek czy orbitrek. Dla odwiedzających udostępniliśmy także zjeżdżalnie wykorzystujące różnice poziomów terenu, trampolinę oraz karuzelę napędzaną w nietypowy sposób. Miłośnicy zabaw na powietrzu mogą również skorzystać z równoważni, ponad trzydziestometrowej tyrolki, liter do wspinania oraz kolorowej strefy optycznej i kilku innych interaktywnych atrakcji. Wstęp do Ogrodu jest bezpłatny.


Do zwiedzania wystawy zapraszamy ponownie od 16 czerwca. W sobotę 17 czerwca zachęcamy również do udziału w familijnym eksperymentowaniu podczas warsztatów popularnonaukowych w laboratorium „Generator mocy”. O godz. 13:00 odbędą się zajęcia „Programowanie dziecinnie proste”, a o godz. 14:00 – „Nadstaw ucha i nie daj się oszukać”. W piątek 16 czerwca ECN jest czynny w godz. 8:00-16:00, a w sobotę 17 czerwca – w godz. 10:00-18:00. Godziny wejść na wystawę znajdują się TUTAJ.

Bilety są dostępne przez stronę www.bilety.ecn.kielce.pl oraz w kasach Centrum.