Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Energetyczne Centrum Nauki KPT wspiera I Świętokrzyskie Dni Kreatywnej i Aktywnej Edukacji

Energetyczne Centrum Nauki KPT wspiera I Świętokrzyskie Dni Kreatywnej i Aktywnej Edukacji

EDKAE to wydarzenia edukacyjne popularyzujące aktywną formę uczenia się poprzez kontakt z naturą, kulturą i nauką.


Od 8 do 10 czerwca uczniowie, nauczyciele, mieszkańcy Kielc i całego województwa świętokrzyskiego będą mogli skorzystać ze specjalnych warunków wejścia na teren wybranych obiektów i instytucji, których wspólnym celem jest popularyzacja edukacji, zarówno w odniesieniu do nauki i techniki, jak i środowiska, kultury oraz historii. W tych dniach uczestnicy wezmą udział warsztatach, prezentacjach czy też zwiedzaniu wystaw. 8 oraz 9 czerwca będą poświęcone tematyce przyrodniczej i są kierowane do szkół oraz nauczycieli. Z kolei 10 czerwca jest przeznaczony dla całych rodzin i nauce połączonej z zabawą.


W Energetycznym Centrum Nauki KPT Świętokrzyskie Dni Kreatywnej i Aktywnej Edukacji będziemy obchodzić w sobotę 10 czerwca. W tym dniu bilety zarówno na zwiedzanie wystawy, jak i warsztaty popularnonaukowe będą wynosiły jedynie 5 zł/os.


Bilety są dostępne przez stronę internetową www.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum. Szczegóły pod nr 41 278 72 50.


Zapraszamy również do eksperymentowania na powietrzu w Energetycznym Ogrodzie. Wstęp do Ogrodu bezpłatny.


Serdecznie zapraszamy!