Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Kobiety z energią: Letnie metamorfozy

Kobiety z energią: Letnie metamorfozy

Czerwcowy wieczór, z dala od codziennych spraw, przy lampce wina, w towarzystwie koleżanek, w kameralnej przestrzeni Energetycznego Centrum Nauki KPT. 9 czerwca 2017 roku zapraszamy na przedwakacyjne spotkanie z cyklu „Kobiety z energią”.


Podczas najbliższego wieczoru dla dorosłych panie będą mogły porozmawiać ze specjalistami z dziedziny dietetyki, fitnessu oraz kosmetologii, a także własnoręcznie wykonać balsam do ciała.

Pracownia Żywienia Nutrilab.pro
Dominika Molenda, dietetyk i kreatorka potraw, właścicielka Pracowni Żywienia NUTRILAB.PRO, opowie o roli cukru w życiu człowieka i sklasyfikuje jego poszczególne rodzaje, co pozwoli zastanowić się czy cukier faktycznie jest taki zły. Podpowie jak zamienić przetworzony cukier na rzecz pełnowartościowych zamienników. Przedstawi również pokarmy, które pozwalają radzić sobie z regulacją poziomu cukru we krwi oraz zdradzi uczestniczkom kilka przepisów na pyszne, zdrowe słodycze. Nie obędzie się również bez degustacji słodkiej i zdrowej niespodzianki…

Tao Fitness Club
Kinga Górska, licencjonowana instruktorka fitness oraz trener personalny, poruszy temat treningu funkcjonalnego, odpowiedniego doboru ćwiczeń, wpływu treningu na zdrowie oraz samopoczucie ćwiczącego. Dzięki Tao Fitness Club będzie można również dokonać analizy składu ciała, korzystając ze specjalnego urządzenia Tanita, a w tym zawartości tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej, wody w organizmie czy też sprawdź swój wiek metaboliczny.

Centrum Badawczo-Rozwojowe Chemlab
W części warsztatowej w laboratorium „Generator mocy” panie wykonają balsamy do ciała. Ujędrniające, wyszczuplające, antycellulitowe… a wszystko pod okiem specjalistów z Centrum Badawczo-Rozwojowego Chemlab – Anny i Grzegorza Sychowskich. Wykonane przez siebie kosmetyki uczestniczki zabiorą do domów.


Wydarzenie odbędzie się 9 czerwca 2017 roku o godz. 18:00. Na uczestniczki czekają atrakcyjne zniżki do Pracowni Żywienia Nutrilab.pro oraz Tao Fitness Club. Bilety w cenie 20 zł można kupić przez stronę internetową www.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum. Szczegóły pod numerem 41 278 72 50.


Uwaga drogie Panie! W związku z dużym zainteresowaniem wieczorami „Kobiety z energią” zwiększyliśmy liczbę miejsc na wydarzenie.


KUP BILET


ecn_kpt_strona      nutrilab.pro_logo

tao fitness club_logo     Chemlab_logo-claim