Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Nocne zwiedzanie ECN

Nocne zwiedzanie ECN

Interaktywna wystawa, laboratorium „Generator mocy”, kameralne kino 3D, Energetyczny Ogród czekają na zwiedzających, którzy odwiedzą Energetyczne Centrum Nauki KPT podczas Nocy Muzeów w sobotę 20 maja.


Noc Muzeów w ECN rozpoczynamy o godz. 19. Dzieci, młodzież, dorośli, znajomi, przyjaciele oraz całe rodziny będą mogli w tym dniu eksperymentować aż do 22:00. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, aby wspólnie z nami przeżyli wspaniałą przygodę z nauką.

Odwiedzający będą mieli okazję samodzielnie przeprowadzać doświadczenia, korzystając z interaktywnych stanowisk. Ważne będą nie tylko trzeźwy umysł, spryt i wprawne oko… Przyda się także solidna rozgrzewka, gdyż zarówno na wystawie, jak i w Energetycznym Ogrodzie znajdują się urządzenia, które można uruchomić jedynie siłą własnych mięśni. Kto wygra wyścigi z prądem w tle? Czy komuś uda się zbudować obwód elektryczny, nie doprowadzając do zwarcia? I dlaczego możliwe jest, aby jednym palcem podnieść 10 kg? O tym przekonamy się już 20 maja.


Uprzejmie informujemy, że wszystkie miejsca na zwiedzanie wystawy podczas Nocy Muzeów zostały zarezerwowane.


Każdy kto chciałby zwiedzić ECN nocną porą musi wcześniej zarezerwować miejsce pod nr 41 278 72 50. Wejścia na wystawę będą odbywać się o godz. 19, 20 oraz 21. Do Energetycznego Ogrodu nie obowiązuje rezerwacja. Wstęp na wydarzenie wolny.


#drużynamocy