Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Energetyczne Centrum Nauki KPT oraz Helios Kielce zapraszają na wiosenne Kino Kobiet

Energetyczne Centrum Nauki KPT oraz Helios Kielce zapraszają na wiosenne Kino Kobiet

W środę 22 marca 2017 roku Energetyczne Centrum Nauki KPT wspólnie z Kino Helios Kielce po raz kolejny zaprasza na wydarzenie z cyklu Kino Kobiet.


Podczas środowego wieczoru obejrzymy film „Porady na zdrady” w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Oprócz projekcji kino przygotowało dodatkowe atrakcje, w tym konkursy z nagrodami. Tym razem motywem przewodnim wieczoru będzie wiosna, dlatego zapraszamy w kwiatowych stylizacjach lub w soczystym zielonym kolorze. Mile widziane kwiaty – nawet we włosach.


Od godz. 18.00 w holu kina panie będą mogły zapoznać się z ofertą ECN, przekonując się, że nauka jest na wyciągnięcie ręki i niejednokrotnie może nas zaskoczyć… Tuż przed rozpoczęciem seansu przeniesiemy się do sali kinowej, gdzie uczestniczki będą mogły wziąć udział w eksperymentowaniu pod nazwą „Wiosna w kolorach nauki” i otrzymać zniżki do Energetycznego Centrum Nauki.

Zadanie, które przygotowałyśmy nie należy do najłatwiejszych – mówi Diana Szwagrzyk, edukator Energetycznego Centrum Nauki.

Korzystając z przygotowanych wcześniej instrukcji panie będą musiały poprawnie przeprowadzić doświadczenia. Ważne, aby ściśle przestrzegać kolejności i proporcji podanych składników. Uczestniczki będą mogły poznać nietypowe właściwości produktów używanych na co dzień w kuchni, a także przekonać się, że mózg niejednokrotnie potrafi płatać nam figle i nas… zdradzić – dodaje.


Więcej informacji na temat biletów oraz spotkania na stronie: http://www.helios.pl/13,Kielce/KinoKobiet/.