Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Kobiece eksperymentowanie, czyli warsztaty z okazji Dnia Kobiet

Kobiece eksperymentowanie, czyli warsztaty z okazji Dnia Kobiet

Energetyczne Centrum Nauki KPT zaprasza grupy szkolne oraz osoby indywidualne na kobiece eksperymentowanie w laboratorium „Generator mocy”.


Zbliża się Dzień Kobiet. Specjalnie z tej okazji edukatorzy ECN przygotowali wyjątkową ofertę warsztatów popularnonaukowych skierowanych do grup szkolnych oraz osób indywidualnych. Już teraz można zarezerwować wizytę w Centrum i zapisać się na zajęcia w laboratorium, połączone ze zwiedzaniem wystawy „Energia”. Warsztaty nie są jednak przeznaczone tylko dla dziewczynek. Mogą być znakomitym pretekstem do sprawienia pięknej płci niepowtarzalnego, energetycznego prezentu.


Podczas zajęć „Kobiece eksperymentowanie” dzieci wyruszą w niezapomnianą 90 minutową podróż do świata nauki, którą spędzą na eksperymentowaniu w prawdziwym laboratorium.
– Nie możemy przedstawić wszystkich szczegółów, ale mogę zdradzić, że uczestnicy wykonają pachnące, pieniące się i kolorowe upominki, które każdy z młodych naukowców będzie mógł zabrać ze sobą do domu – mówi Karolina Baran, edukator Energetycznego Centrum Nauki KPT.


Warsztaty „Kobiece eksperymentowanie” odbędą się 8 marca 2017 r. o godz. 08:30, 10:30 i 12:30.

Bilety w promocyjnej cenie 10 zł/os. można zarezerwować pod numerem 41 278 72 50 (w godzinach pracy Centrum). Liczba miejsc ograniczona.