Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Kobiety z energią: Wiosna kolorów

Kobiety z energią: Wiosna kolorów

24 marca 2017 roku razem z paniami będziemy świętować nadejście wiosny. Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Kobiety z energią”.


Piątkowy wieczór, nastrojowa atmosfera i kameralna przestrzeń Energetycznego Centrum Nauki zapowiadają kolejne wyjątkowe i pełne naukowych ciekawostek wydarzenie dla dorosłych.

Tym razem uczestniczki wybiorą się w barwny świat kolorowych kosmetyków. Będą mogły skorzystać z porad specjalistów z w zakresie makijażu, poznają jego historię, proces powstawania wybranych produktów makijażowych oraz występujące w nich składniki. Jedną z pań zaprosimy także do przykładowego makijażu, który wykona wizażystka z Perfumerii Sephora. Uczestniczki dowiedzą się m.in. jak dobierać podkład do cery, podtrzymywać trwałość makijażu, w jaki sposób podkreślić kształt twarzy, kolor oczu, a także jakich akcesoriów należy używać.

W części warsztatowej pod okiem specjalisty z laboratorium Chemlab panie wykonają kolorowe kosmetyki do makijażu, a także preparaty do demakijażu. Powstaną przyciągające, kolorowe i bezpieczne produkty, które uczestniczki zabiorą do domów.

Wieczór „Kobiety z energią” to również doskonała okazja, aby zwiedzić interaktywną wystawę ECN i wyruszyć w podróż na spotkanie nauką.


Wydarzenie odbędzie się 24 marca 2017 roku o godz. 18:00. Na uczestniczki czekają liczne konkursy z nagrodami oraz miłe upominki, w tym markowe kosmetyki i zaproszenia na makijaż wybranej partii twarzy.

Wieczór organizujemy wspólnie z Perfumerią Sephora oraz Centrum Badawczo-Rozwojowym Chemlab.

Bilety w cenie 20 zł można zarezerwować pod numerem 41 278 72 50 (pon.-pt., w godz. 8-15).

Liczba miejsc ograniczona.

Logo SEPHORA   Chemlab_logo-claim

 


 

Bilety na wieczór “Kobiety z energią” zostały wyprzedane.