Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Energetyczne Centrum Nauki oraz Kino Helios zapraszają na Kino Kobiet!

Energetyczne Centrum Nauki oraz Kino Helios zapraszają na Kino Kobiet!

22 lutego 2017 roku ECN weźmie udział w wydarzeniu organizowanym przez Kino Helios. Dla pań przygotowaliśmy wiele naukowych wyzwań i miłe upominki.


Podczas środowego spotkania zobaczymy musical „La La Land” w reżyserii Damiena Chazelle’a. Poza projekcją kino przygotowało dodatkowe atrakcje, w tym konkursy z nagrodami. Motywem przewodnim wieczoru będą kapelusze, dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą stylowych nakryć głowy. Tak jak w filmie „La La Land” uczestniczki powrócą wspomnieniami do złotej ery Hollywood!


Od godz. 18.00 w holu kina panie będą mogły eksperymentować razem z edukatorami ECN, przekonując się, że nauka jest na wyciągnięcie ręki i niejednokrotnie może nas zaskoczyć. Tuż przed rozpoczęciem seansu przeniesiemy się do sali kinowej, gdzie uczestniczki zgłębią tajemnice kobiecego kapelusza i wykonają doświadczenia nie od „czapy”. Warto przyłożyć się do zadania, ponieważ najbardziej pomysłowe rozwiązania zostaną wyróżnione zaproszeniami na wieczór „Kobiety z energią”, organizowany przez Energetyczne Centrum Nauki.


Więcej informacji na temat biletów oraz spotkania na stronie: http://www.helios.pl/13,Kielce/KinoKobiet/.

Zapraszamy serdecznie!


Kolejny wieczór w ramach Kina Kobiet już 22 marca.