Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego UJK w Energetycznym Centrum Nauki

Zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego UJK w Energetycznym Centrum Nauki

Już w najbliższą sobotę 21 stycznia 2017 roku, dzięki współpracy z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego, w ECN rozpocznie się kolejna edycja zajęć Uniwersytetu Dziecięcego UJK.


„Umysł to energia”

Jak co roku młodzi słuchacze Uniwersytetu Dziecięcego UJK wezmą udział w warsztatach popularnonaukowych prowadzonych przez Edukatorów ECN. Dowiedzą się czym jest energia, gdzie można ją znaleźć i jak działa ludzki mózg. Poznają także część jego nieograniczonych możliwości, a podczas zajęć praktycznych przeprowadzą szereg doświadczeń w laboratorium.

Zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego UJK to wspaniały sposób na rozwijanie pasji i zainteresowań już od najmłodszych lat – mówi Sylwia Mularczyk, kierownik Energetycznego Centrum Nauki.

Studenci mają niepowtarzalną okazję do samodzielnego poszukiwania odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące otaczającego świata. To również znakomita forma spędzania wolnego czasu – dodaje.


Warsztaty „Umysł to energia” odbędą się 21.01.2017 r. w laboratorium ECN o godz. 10:30 i 15:00, i są przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych.

Istnieje możliwość dopisania się do listy uczestników zajęć, nawet jeśli dzieci nie posiadają indeksu UJK. Rezerwacja miejsc pod numerem 41 278 72 50 (w godzinach pracy Centrum). Koszt udziału w warsztatach – 8 zł/os.


Więcej informacji dotyczących Uniwersytetu Dziecięcego UJK znajduje się na stronie: http://dzieciecy.ujk.edu.pl/

Serdecznie zapraszamy.