Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Podróże z energią – wieczór dla dorosłych

Podróże z energią – wieczór dla dorosłych

Już 3 listopada 2016 o godzinie 18.00 w Energetycznym Centrum Nauki odbędzie się drugi z cyklu wieczorów podróżniczych dla dorosłych “Podróże z energią”.


Wieczory dla dorosłych w przestrzeni centrum nauki mają niesamowity wymiar. Niezwykle klimatyczne spotkania w kameralnym gronie, rozmowy przy dobrej muzyce i lampce wina. Do tego wspaniałe opowieści, przygody wyjęte jakby z najciekawszych książek, podane na żywo z energetycznym przekazem, wspomnienia i marzenia o dalekich podróżach. Ekspozycja ECN sprzyja wydarzeniom dla dorosłych, organizowanym wieczorami. Obcy ludzie stają się sobie bliscy, a dzięki zapraszanym gościom i niesamowitemu klimatowi centrum można na chwilę zapomnieć o codziennej pogoni i problemach.


Tak jak poprzednio z naukowym zacięciem i przy dobrej muzyce opowiemy o wyprawie dookoła świata, ale tym razem, naszym gościem będzie najprawdziwszy kapitan statku. Zapraszamy wielbicieli wypraw, rejsów i morskich opowieści – mówi Sylwia Mularczyk, kierownik Energetycznego Centrum Nauki.

Michał Palczyński, bo o nim mowa, przepłynął podczas jednego rejsu dokładnie 55 555 mil morskich. Wyprawa pełna przygód zajęła mu 3 lata. Jacht Crystal wyruszył z portu w Lizbonie dokładnie 13 września 2013 roku. Wrócił niedawno. Świeże wspomnienia, morska bryza, uśmiech na twarzy i kolejne marzenia o dalekich podróżach… Wszystko to będziemy przeżywać razem z panem Michałem, który zgodził się przyjechać do Kielc już w czwartkowy wieczór 3 listopada 2016 na spotkanie “Podróży z energią” w ECN – dodaje. 


O rejsie Michała Palczyńskiego przeczytacie m.in. na stronie www.skiff.pl, a także w National Geographic, magazynach: Żagle, JachtingWiatr.


Bilet na wydarzenie kosztuje 20 zł i można go zarezerwować przez stronę bilety.ecn.kielce.pl. Liczba miejsc jak zwykle bardzo ograniczona. Wieczór rozpoczyna się o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy!

#drużynamocy