Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Wieczór dla kobiet z energią – Zapach jesieni

Wieczór dla kobiet z energią – Zapach jesieni

Każda rozpoczynająca się pora roku to okazja do wzięcia udziału w naukowych atrakcjach związanych z ciekawym tematem przewodnim. 


Z dala od zgiełku codzienności, bez dzieci, przy lampce wina, w kameralnej przestrzeni Energetycznego Centrum Nauki i wyjątkowym towarzystwie… Po raz kolejny zapraszamy na wieczór tylko dla pań „Kobiety z energią – zapach jesieni”.

Spotkanie w przestrzeni centrum nauki odbędzie się w piątek 21 października w godzinach 18.00 – 21.00.

Tym razem Energetyczne Centrum Nauki zabierze Zwiedzających do niezwykłego świata zapachów.

Jak zwykle uczestniczki będą mogły skorzystać z porad specjalistów, dowiedzieć się wielu naukowych ciekawostek, a także wybrać odpowiednią dla siebie nutę zapachową. Część warsztatowa wydarzenia to zajęcia w laboratorium polegające na skomponowaniu własnych perfum pod okiem specjalisty.

Nie zabraknie niepowtarzalnej atmosfery, rozmów przy lampce wina i naukowych dywagacji na temat składników perfum, wpływu substancji zapachowych na nasze samopoczucie i zdrowie. Wieczór dla Pań to znakomita okazja, aby zwiedzić interaktywną wystawę Energetycznego Centrum Nauki. Będzie zmysłowo, klimatycznie oraz nastrojowo – mówi Sylwia Mularczyk, kierownik Energetycznego Centrum Nauki.

Na uczestniczki spotkania czekają miłe upominki oraz liczne konkursy z nagrodami.


Spotkanie organizujemy wspólnie z Perfumerią Douglas oraz Centrum Badowczo-Rozwojowym Chemlab.

Bilety w cenie 20 zł można zarezerwować pod numerem 41 278 72 50 (pon.-pt., w godz. 8-15).

Liczba miejsc ograniczona.