Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Męskie eksperymentowanie z okazji Dnia Chłopaka – warsztaty w laboratorium

Męskie eksperymentowanie z okazji Dnia Chłopaka – warsztaty w laboratorium

Zapraszamy grupy szkolne oraz osoby indywidualne na prawdziwie męskie eksperymentowanie w laboratorium Energetycznego Centrum Nauki.


Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka, Edukatorzy ECN przygotowali specjalną ofertę zajęć warsztatowych przeznaczonych dla grup szkolnych oraz osób indywidualnych.

Już teraz możecie zarezerwować wizytę w naszym centrum i zapisać się na ciekawe zajęcia prowadzone w laboratorium, połączone ze zwiedzaniem wystawy “Energia”.


Zajęcia nie są przeznaczone jedynie dla chłopców! Mogą być wspaniałym edukacyjnym prezentem z okazji ich święta.

“Męskie eksperymentowanie” – to prawdziwa energetyczna przygoda w rozwiązywanie naukowych zagadek. Przygotowywanie próbek, obserwacje obiektów przy pomocy mikroskopów, spotkanie z tajemniczą postacią, zadania logiczne oraz certyfikaty, odznaki i wspaniałe prezenty, to tylko część atrakcji przygotowanych przez drużynę mocy z okazji Dnia Chłopaka. Nie możemy zdradzić szczegółów, ale 90 minutowa wizyta w naszym centrum będzie obfitować w wiele naukowych aktywności – mówi Sylwia Mularczyk, kierownik centrum.


Warsztaty “Męskie eksperymentowanie” odbędą się 30 września 2016 r. o godz. 08:30, 10:30 i 12:30.

Bilety w promocyjnej cenie 10 zł/os. do nabycia przez stronę internetową – najpóźniej na dzień przed planowaną wizytą oraz w kasie centrum (tylko w dniu wizyty).

Uwaga! W przypadku zakupu biletów w kasie Centrum w dniu wydarzenia, konieczna rezerwacja telefoniczna!

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem 41 278 72 50.