Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Rozruszaj szare komórki, czyli trening mózgu – zajęcia detektywistyczne

Rozruszaj szare komórki, czyli trening mózgu – zajęcia detektywistyczne

Dr Glutek

Od soboty 3 września zapraszamy na zajęcia detektywistyczne i umysłową rozgrzewkę dla każdego. Zbadaj pozostawione ślady, odnajdź ukryte skarby, odgadnij szyfr i zdobądź specjalną odznakę dra Glutka!


Podczas warsztatów dzieci i dorośli mają okazję wcielić się w role detektywów, których zadaniem jest rozwiązanie wielu intrygujących zagadek. Dla badawczych umysłów dobrym treningiem są rozmaite eksperymenty, ułatwiające poznanie i zrozumienie otaczającego świata.

Korzystając ze wskazówek i analizując zebrane dowody detektywi  znajdują odpowiedzi na wszystkie pytania i otrzymują odznakę dra Glutka.


Serdecznie zapraszamy młodszych i starszych badaczy na popularnonaukowe eksperymentowanie w ECN. Czeka na Was mnóstwo logicznych, detektywistycznych i manualnych zadań. Każda drużyna otrzyma niezbędnik detektywa, który pomoże w rozwiązaniu zagadek.

Uwaga! Na zajęciach detektywistycznych ważne będą: współpraca, odwaga, spryt, cierpliwość, spostrzegawczość i analityczne myślenie 🙂


Warsztaty detektywistyczne odbywają się cyklicznie, w wybrane soboty miesiąca i są przeznaczone dla dzieci powyżej 7 roku życia wraz z rodzicami/opiekunami.

Najbliższa “Umysłowa rozgrzewka” odbędzie się 17 września 2016 r. o godz. 14.00.

Bilety w cenie 15 zł/os. do nabycia w kasach centrum i przez stronę internetową: bilety.ecn.kielce.pl.


Serdecznie zapraszamy!

#drużynamocy

odcisk palca