Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Aktualności > Wydarzenia > Aktualności > Praktyczne wskazówki – jak kupić bilet?

Praktyczne wskazówki – jak kupić bilet?

Bilety na zajęcia warsztatowe, zwiedzanie wystawy “Energia” i wydarzenia cykliczne w ECN można kupić na dwa sposoby:

1. Przez Internet za pośrednictwem strony: bilety.ecn.kielce.pl

Po wejściu na stronę wybierz rodzaj biletu (bilet indywidualny – 1 –  9 biletów lub bilet grupowy – 10+), a następnie interesującą Cię atrakcję i termin wizyty z kalendarza.

Po wybraniu terminu, na ekranie pojawią się wydarzenia oferowane w wybranym dniu wraz z godzinami zwiedzania i liczbą dostępnych miejsc. Kliknij przycisk „wybierz” i wpisz liczbę biletów. Następnie kliknij przycisk „dalej”.

System poprosi Cię o zalogowanie i niezbędne dane. Płatności internetowe realizowane są za pośrednictwem platformy Tpay.com. Czas na opłacenie zamówienia od momentu dokonania rezerwacji, dla gości indywidualnych wynosi maksymalnie 1 godzinę, a dla grup zorganizowanych – 7 dni. W wypadku nieopłacenia rezerwacji w wyznaczonym terminie, zamówienie zostanie anulowane.

Po zakończeniu płatności dostaniesz maila z numerem rezerwacji oraz zakupionymi biletami, które należy wydrukować i pokazać w kasie w dniu wizyty.

UWAGA! Poprzez system sprzedaży on-line, bilety można kupić jedynie na dzień przed terminem zwiedzania. Bezpośrednio w dniu zwiedzania, bilety są dostępne tylko w kasach Centrum (pod warunkiem dostępności miejsc).

Więcej informacji na ten temat znajduje się w regulaminie sprzedaży biletów on-line.

 

2. W kasach Centrum

Bilety w kasie można kupić tylko w dniu wizyty w ECN, pod warunkiem dostępności miejsc na wybrane wydarzenie. Za bilety można zapłacić gotówką lub kartą.

Kasy Centrum są czynne: od wtorku do piątku w godz.: 8.00-16.00, w soboty w godz. 9.30 – 17.30.