Energetyczne Centrum Nauki

Zamknij
Energetyczne Centrum Nauki Industria > Zaplanuj wizytę > Informacje praktyczne > Jak kupić bilet

Jak kupić bilet

Bilety na zajęcia warsztatowe, zwiedzanie wystawy Energia i wydarzenia cykliczne w ECN Industria można kupić na dwa sposoby:


1. Przez Internet za pośrednictwem strony: bilety.ecn.kielce.pl

Po wejściu na stronę wybierz rodzaj biletu: bilet indywidualny 1-9 biletów lub bilet grupowy 10+, a następnie interesującą Cię atrakcję i termin wizyty z kalendarza.

Po wybraniu terminu, na ekranie pojawią się wydarzenia oferowane w wybranym dniu wraz z godzinami zwiedzania i liczbą dostępnych miejsc. Kliknij przycisk „wybierz” i wpisz liczbę biletów. Następnie kliknij przycisk „dalej”.

System poprosi Cię o zalogowanie i niezbędne dane. Płatności internetowe realizowane są za pośrednictwem platformy Tpay.com. Czas na opłacenie zamówienia od momentu dokonania rezerwacji, dla gości indywidualnych wynosi maksymalnie 1 godzinę, a dla grup zorganizowanych – 7 dni. W wypadku nieopłacenia rezerwacji w wyznaczonym terminie, zamówienie zostanie anulowane.

Po zakończeniu płatności dostaniesz maila z numerem rezerwacji oraz zakupionymi biletami, które należy wydrukować i pokazać w kasie w dniu wizyty.

UWAGA! Poprzez system sprzedaży on-line, bilety można kupić najpóźniej na dzień przed terminem zwiedzania. Bezpośrednio w dniu zwiedzania, bilety są dostępne tylko w kasach Centrum (pod warunkiem dostępności miejsc).

Więcej informacji na ten temat znajduje się w Regulaminie sprzedaży biletów on-line.


2. W kasach Centrum

Uwaga! Bilety w kasie można kupić tylko w dniu wizyty w Energetycznym Centrum Nauki, pod warunkiem dostępności miejsc na wybrane wydarzenie.

Za bilety można zapłacić gotówką lub kartą.

Kasy Centrum oraz sklepik naukowy są czynne: od wtorku do piątku w godz.: 8.15 – 15.30, w soboty w godz. 10.30 – 17.00.

W holu Energetycznego Centrum Nauki znajduje się również sklepik naukowy w którym można zaopatrzyć się w ciekawe książki Wydawnictwa Jedność, zabawki i inne pamiątki.