reklama_FB_wakacje_900x600

Eksperymentowanie na wystawie, w plenerze oraz w laboratorium, a także zmienione tury zwiedzania… Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami, jakie na wakacje przygotowało Energetyczne Centrum Nauki KPT.

Wakacje z Energetycznym Centrum Nauki KPT

niemapa kielce_900x600

Kielce dołączyły do grona miast, które mają swoją NIEMAPĘ, a w niej Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego.

Weź NIEMAPĘ i chodź na spacer!  

podroze_z_energia_rower_900x600

Piątek 18 sierpnia upłynie pod znakiem rowerów, bezpieczeństwa na drodze oraz rowerowych wypraw. Każdy kto przyjedzie na wydarzenie rowerem otrzyma 25% zniżki na zwiedzanie wystawy i udział w warsztatach w ECN.

Podróże z energią: Rowerem na koniec świata

kula_900x600

Informujemy, że  we wtorek 15 sierpnia (Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, Święto Wojska Polskiego) Energetyczne Centrum Nauki KPT będzie nieczynne. Serdecznie zapraszamy do eksperymentowania w tym dniu w Energetycznym Ogrodzie.

ECN 15 sierpnia

nagroda archi+ ecn kpt

Energetyczny Ogród Doświadczeń będący częścią Energetycznego Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego wygrał pierwszą nagrodę w konkursie ARCHI+. Wyróżniony został też budynek Skye Inc.

ARCHI+ dla Energetycznego Ogrodu Doświadczeń i Skye Inc

niemapa energetyczne centrum nauki kpt energetyczny ogrod

W Kielcach powstaje specjalnie zaprojektowany bezpłatny ilustrowany przewodnik po mieście, który pomaga na nowo odkrywać jego zakamarki.

Kielce będą miały NIEMAPĘ. Energetyczne Centrum Nauki KPT partnerem projektu

checiny triathlon 2017

W sobotę 15 lipca Energetyczne Centrum Nauki zaprasza do wspólnego eksperymentowania podczas pierwszej edycji Chęciny Triathlon 2017, której partnerem został Kielecki Park Technologiczny. 

ECN KPT zaprasza na swoje stoisko podczas Chęciny Triathlon 2017

podroze_z_energia_filipiny_900x600

Już w najbliższy piątek 7 lipca o godz. 18:00 w Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego odbędzie się egzotyczne spotkanie podróżnicze pn. Arkadia na Filipinach.

Podróże z energią: Arkadia na Filipinach, czyli jak realizować swoje marzenia

swieto kielc_energetyczne centrum nauki kpt_900x600

Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego zaprasza do wspólnego eksperymentowania i zabawy nauką podczas Święta Kielc.

Święto Kielc 2017 w ECN

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
    nieczynne
  • Wtorek – piątek
    8:00 – 16:00
  • sobota10:00 – 18:00
  • niedziela
    nieczynne

Zobacz