Kielecki Park Technologiczny oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach podpisali umowę na realizację stażu w ramach funduszy europejskich.

KPT realizatorem stażu z UJK

Kolejny piątek z dobrą energią poświęcamy sztuce. O swojej przygodzie z teatrem i aktorstwem opowie kielecki aktor, Mirosław Bieliński.

Piątki z dobrą energią: Teatr – sposób na życie

Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca zmieniają się godziny zwiedzania ECN.

Zmiana godzin zwiedzania ECN

Kielecki Park Technologiczny rusza z cyklem „Kino letnie z KPT”. Pierwszy seans już 10 lipca. Partnerem wydarzenia jest Kino Moskwa.

Kino letnie z KPT – przełożone na 10 lipca

Dzięki współpracy do #drużynymocy Energetycznego Centrum Nauki dołączy nowa osoba.

Kielecki Park Technologiczny i Fundacja Heros podpisali umowę na staż

W Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego rusza wakacyjna akcja promocyjna. Od 26 czerwca do 11 lipca 2020 r. uczniowie będą mogli skorzystać z rabatu na zwiedzanie wystawy oraz udział w warsztatach popularnonaukowych dla siebie i całej rodziny.

Ceny za oceny w ECN – pokaż świadectwo i skorzystaj ze zniżki!

Jaką super moc ma tata? Jakim jest super bohaterem? Energetyczne Centrum Nauki KPT zaprasza do udziału w konkursie z okazji Dnia Ojca.

Konkurs “Super Tata”

Potraktuj naukę z przymrużeniem oka, daj się zahipnotyzować i sprawdź, co kryje się pod mikroskopem. Spędź wakacje z Energetycznym Centrum Nauki KPT!

Wakacje z energią

Zapraszamy po odbiór prac złożonych w konkursie "Bądź EKO - nadaj przedmiotom drugie życie". Termin mija 30 czerwca 2020 r.

Odbiór prac – konkurs “Bądź EKO…”

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
   nieczynne
  • Wtorek – piątek
   11:00 – 19:00
  • sobota9:00 – 17:00
 • niedziela
  nieczynne

Zobacz