ferie-z-energia_900x600

Po całym semestrze intensywnej nauki nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Ferie można spędzać w rozmaity sposób, a jednym z nich jest wizyta w Energetycznym Centrum Nauki.

Ferie z energią 2018

Polska_zobacz_wiecej_900x600_3

W marcu odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny”. Wzorem poprzednich lat i w tym roku Energetyczne Centrum Nauki KPT weźmie udział w wydarzeniu.

ECN za pół ceny

Familijna sobota w ECN_ luty 2018_900x600

Czy da się zmniejszać przedmioty? Jaką wyporność ma ziemniak? Po co nam szkielet? Poznajcie odpowiedzi na te pytania podczas familijnych warsztatów, na które zapraszamy w lutym.

Familijna sobota w ECN: luty 2018

interakcja-integracja 2017_900x600

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisania się na konferencję INTERAKCJA – INTEGRACJA, która odbędzie się w dniach 21-23 marca 2018 roku w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Trwa nabór zgłoszeń na Konferencję INTERAKCJA – INTEGRACJA!

kobiety_z_energia_wiosna_900x600_2

Nieśmiało do naszych okien powolutku zagląda wiosna, a to oznacza, że w Energetycznym Centrum Nauki KPT tradycyjnie w marcu odbędzie się wieczór dla dorosłych z cyklu „Kobiety z energią”.

Kobiety z energią: Wiosna w Twoim stylu

warsztaty_week_900x600

Warsztaty z zakresu programowania, konstrukcji, biologii, fizyki czy też astronomii… Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów, kierowaną do uczniów przedszkoli oraz szkół.

Oferta warsztatów dla szkół

podroze_brasil_900x600

Energetyczne Centrum Nauki serdecznie zaprasza na egzotyczne spotkanie podróżnicze z cyklu „Podróże z energią” pn. „W rytmie samby i capoeiry, czyli kultura i tradycja gorącej Brazylii”.

Podróże z energią: W rytmie samby i capoeiry, czyli kultura i tradycja gorącej Brazylii

strategia promocji_ECN i UJK_900x600

Studenci dziennikarstwa UJK pracowali nad strategią promocji Energetycznego Centrum Nauki KPT – to praktyczny wymiar współpracy pomiędzy uczelnią a Kieleckim Parkiem Technologicznym.

Wspólny projekt studentów UJK i Energetycznego Centrum Nauki KPT

dzien_bezp_internetu_900x600_2

Energetyczne Centrum Nauki włączyło się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu, który przypada we wtorek 6 lutego. Tegoroczne edycja odbędzie się pod hasłem „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2018

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
    nieczynne
  • Wtorek – piątek
    8:00 – 16:00
  • sobota10:00 – 18:00
  • niedziela
    nieczynne

Zobacz