Już 7 sierpnia odbędzie się drugi seans w ramach Kina letniego z KPT. Wydarzenie organizujemy we współpracy z Kinem Moskwa.

Kino letnie z KPT #2

W trosce o Państwa bezpieczeństwo bardzo prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa związanymi z COVID-19, jakie obowiązują w Energetycznym Centrum Nauki KPT .

Bezpieczeństwo w ECN

W dzisiejszym "Piątku z dobrą energią" w podróż do geologicznych tajemnic Kadzielni, jednego z wyjątkowych punktów rekreacyjnych w Kielcach, zabiorą Was Michał Poros i Witold Wesołowski z Geoparku Kielce.

Piątki z dobrą energią: Geologiczne tajemnice Kadzielni

Jak długo żyją pszczoły? Dlaczego tak bardzo są potrzebne człowiekowi? Już 8 sierpnia ECN z okazji Wielkiego Dnia Pszczół zaprasza na familijne warsztaty, podczas których zdradzimy wiele pszczelich tajemnic.

Warsztaty familijne: Pszczoły i ich sekrety

Już 8 sierpnia ECN pojawi na Świętokrzyskiej Polanie w Chrustach k. Kielc na wydarzeniu dla miłośników Harry'ego Pottera.

III Zlot Fanów Harry’ego Pottera

Potraktuj naukę z przymrużeniem oka, daj się zahipnotyzować i sprawdź, co kryje się pod mikroskopem. Spędź wakacje z Energetycznym Centrum Nauki KPT!

Wakacje z energią

Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca zmieniają się godziny zwiedzania ECN.

Zmiana godzin zwiedzania ECN

Energetyczne Centrum Nauki KPT zaprasza na cykl pn. „Piątki z dobrą energią”. To spotkania online nawiązujące do wieczorów dla dorosłych, które odbywają się w ECN, czyli cykli „Kobiety z energią” oraz „Podróże z energią”.

Piątki z dobrą energią

Kielecki Park Technologiczny oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach podpisali umowę na realizację stażu w ramach funduszy europejskich.

KPT realizatorem stażu z UJK

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
   nieczynne
  • Wtorek – piątek
   8:00 – 16:00
  • sobota9:00 – 17:00
 • niedziela
  nieczynne

Zobacz