Uprzejmie informujemy, że od 1 lipca zmieniają się godziny zwiedzania ECN.

Zmiana godzin zwiedzania ECN

Dzięki współpracy do #drużynymocy Energetycznego Centrum Nauki dołączy nowa osoba.

Kielecki Park Technologiczny i Fundacja Heros podpisali umowę na staż

Kielecki Park Technologiczny rusza z cyklem „Kino letnie z KPT”. Pierwszy seans już 3 lipca. Partnerem wydarzenia jest Kino Moskwa. 

Kino letnie z KPT

W Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego rusza wakacyjna akcja promocyjna. Od 26 czerwca do 11 lipca 2020 r. uczniowie będą mogli skorzystać z rabatu na zwiedzanie wystawy oraz udział w warsztatach popularnonaukowych dla siebie i całej rodziny.

Ceny za oceny w ECN – pokaż świadectwo i skorzystaj ze zniżki!

Jaką super moc ma tata? Jakim jest super bohaterem? Energetyczne Centrum Nauki KPT zaprasza do udziału w konkursie z okazji Dnia Ojca.

Konkurs “Super Tata”

Potraktuj naukę z przymrużeniem oka, daj się zahipnotyzować i sprawdź, co kryje się pod mikroskopem. Spędź wakacje z Energetycznym Centrum Nauki KPT!

Wakacje z energią

Kosmetyki do opalania można stworzyć samemu. Co wziąć pod uwagę i czym kierować się przy wyborze tego typu produktów podpowiada Grzegorz Sychowski, technolog chemiczny, właściciel centrum badawczo-rozwojowego Chemlab.

Piątki z dobrą energią: Na co zwrócić uwagę przy tworzeniu kosmetyków do opalania

Zapraszamy po odbiór prac złożonych w konkursie "Bądź EKO - nadaj przedmiotom drugie życie". Termin mija 30 czerwca 2020 r.

Odbiór prac – konkurs “Bądź EKO…”

Już 19 czerwca odbędzie się kolejna edycja Kieleckich Dni Energii. Energetyczne Centrum Nauki KPT dołączyło do wydarzenia i zaprasza do zwiedzania oraz udziału w warsztatach.

ECN na 4. Kieleckich Dniach Energii

Kontakt

Energetyczne Centrum Nauki

Kielecki Park Technologiczny

ul. Olszewskiego 6

(budynek SKYE INC) 2 piętro

25-663 Kielce
Zobacz

Nasza misja

Naszym celem jest popularyzacja nauki poprzez zabawę i eksperymentowanie. Zachęcamy do zadawania pytań na temat otaczającego świata oraz pomagamy w samodzielnym poszukiwaniu odpowiedzi. Zobacz

Godziny otwarcia

  • poniedziałek
   nieczynne
  • Wtorek – piątek
   11:00 – 19:00
  • sobota9:00 – 17:00
 • niedziela
  nieczynne

Zobacz