Energetyczne Centrum Nauki > Aktualności > Wydarzenia > Wyniki konkursu „Zostań konstruktorem makiety – Świętokrzyska Eko-Farma”

Wyniki konkursu „Zostań konstruktorem makiety – Świętokrzyska Eko-Farma”

wyniki eko 2018_900x600

Z przyjemnością ogłaszamy, że zwycięzcami tegorocznego konkursu „Zostań konstruktorem makiety – Świętokrzyska Eko-Farma” zostali…


W kategorii wiekowej 0-III

I miejsce:
Szkoła Podstawowa w Wolicy
1. Bartłomiej Hendzel
2. Oskar Przygodzki
3. Julia Śmiech

II miejsce:
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mąchocicach Kapitulnych
1. Iwona Waldon
2. Maja Radek
3. Bartosz Waldon

III miejsce:
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mąchocicach Kapitulnych
1. Kacper Kałuża
2. Nikodem Porębski
3. Wiktor Porębski

Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mąchocicach Kapitulnych
1. Julia Wzorek
2. Anna Wiktor
3. Amelia Siudak

Szkoła Podstawowa im. AK w Kajetanowie

1. Amelia Werbczak
2. Natalia Szewczak
3. Zuzanna Moćko


WYRÓŻNIENIA:
Szkoła Podstawowa nr 5 w Kielcach: Franciszek Jakimiak, Oskar Kowalczyk, Tomasz Pocheć
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mąchocicach Kapitulnych: Wojciech Michta, Tomasz Murawski, Angelika Jaros
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mąchocicach Kapitulnych: Nadia Stachura, Natalia Szczodry, Kinga Kaleta
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mąchocicach Kapitulnych: Kornelia Wiktor, Nadia Januchta, Maja Gołąbek
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mąchocicach Kapitulnych: Daria Pedrycz, Gabriela Janecka, Maria Zębała
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mąchocicach Kapitulnych: Wojciech Jaros, Mateusz Waldon, Piotr Zarychta
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mąchocicach Kapitulnych: Ilona Adwent, Amelia Kmieć, Julita Karyś
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mąchocicach Kapitulnych: Mikołaj Bartnik, Ksawery Stachura, Piotr Kwiatek
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mąchocicach Kapitulnych: Piotr Łakomiec, Bartosz Mochocki, Kacper Dulęba
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mąchocicach Kapitulnych: Kordian Namiel, Ksawery Kózka, Tobiasz Majos


W kategorii wiekowej IV-VIII

I miejsce:
Szkoła Podstawowa nr 27 w Kielcach
1. Natalia Biel
2. Antonina Gromada
3. Hanna Mastalerz

II miejsce:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skorzeszycach
1. Alicja Raczyńska
2. Marcelina Rubak
3. Wiktoria Klimek

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skorzeszycach
1. Izabela Huk
2. Gabriela Strząbała
3. Kewin Wolski

III miejsce:
Szkoła Podstawowa w Kajetanowie
1. Piotr Nowakowski
2. Rafał Smacki
3. Maciej Marcisz


WYRÓŻNIENIA:
Szkoła Podstawowa w Łopusznie: Maciej Łapot, Grzegorz Łapot, Szymon Palacz
Gminny Zespół Szkół w Łagowie: Katarzyna Goździk, Agata Goździk, Maja Kawalec
Gminny Zespół Szkół w Łagowie: Stanisław Pacyga, Paweł Duda, Jakub Pióro
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Zbigniewa Kruszelnickiego „Wilka” w Kielcach: Veronika Lushchan, Julia Pedrycz, Zuzanna Sikora
Gminny Zespół Szkół w Łagowie: Maja Kudłacz, Maja Gołębiowska, Wiktoria Czekaj
Gminny Zespół Szkół w Łagowie: Klaudia Kołbuc, Wiktoria Szyk, Aleksandra Zemsta
Szkoła Podstawowa w Łopusznie: Michał Walas, Kacper Łapot, Szymon Kraska
Szkoła Podstawowa w Łopusznie: Urszula Maciejewska, Marta Maciejewska, Zuzanna Wojda
Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Sienkiewicza: Iga Salus, Kornelia Miliak, Sandra Warzocha
Szkoła Podstawowa w Łopusznie: Magdalena Dudzińska, Weronika Szymańska, Krystian Czerwiński
Szkoła Podstawowa w Łopusznie: Joanna Marszałek, Wiktoria Palacz, Aleksandra Piec


Uczniowie, którzy otrzymali w konkursie I miejsce oprócz nagród rzeczowych dostaną również zaproszenia na warsztaty popularnonaukowe dla swoich klas szkolnych.


Serdecznie zapraszamy uczniów, którzy zajęli I, II, III miejsce oraz wyróżnionych w konkursie wraz z nauczycielami na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się:
6 listopada (wtorek), godz.: 14.30 dla uczniów klas 0-III
7 listopada (środa), godz.: 14.30 dla uczniów klas IV-VIII.

GRATULUJEMY!!!